Kosmetika

Aqua peeling

  • hydrodermabráze

  • bi-polární RF radiofrekvence

  • oxygen vodíku

  • ultrazvuk

  • ultrazvuková špachtle

Kyslík O2 H2

V našem moderním avšak znečištěném moderním světě se v každé buňce včetně pokožky usazují volné radikály kyslíku. Ty bohužel vandalizují naše buněčné tkáně, způsobují genetická onemocnění a stárnutí v těle. Vodík účinně odstraňuje volné radikály v těle. Hydrogenová antioxidace je mnohem silnější než vitamín C, mrkev, lecitin atd. a proto revitalizuje účinně pokožku.

Hydro dermabráze

Tato procedura kombinuje současně čistící, exfoliační, extrakční, hydratační a antioxidační účinky, což vede k jasnější a krásnější pokožce. Ošetření je zklidňující, hydratační, neinvazivní a nedráždivé. Video ukázka ▶️

Bio radiofrekvence

Radiofrekvence působí do hloubky podkoží a stimuluje smršťování kolagenu, stimuluje vylučování nového kolagenu a zpevňuje pokožku, odstraňuje vrásky a obnovuje pužnost a lesk pokožky.

Ultrazvuk

Ultrazvukem zahlazujeme účinné látky a séra, čímž je posílám hlouběji do podkoží a pokožku tak vyživujeme nejen povrchově, ale především hloubkově.

Studené kladívko

Stahuje póry, zklidňuje pokožku po ošetření, podporuje hyperplazii kolagenu, eliminuje začervenání a citlivost a ztlumí tmavé kruhy a váčky pod očima.
Video ukázka ▶️

Ultrazvuková špachtle

Je nejoblíbenějším kosmetickou pomůckou, šetrně čistí póry, zejména černé tečky, které vyčistíte pomocí špachtle daleko šetrněji než klasickým ručním mačkáním. Špachtli o vibraci 24 000 krát za sekundu využijete u každého kosmetického ošetření. Video ukázka ▶️