Kyslíková sprcha a mezoterapie

Co je kyslíková sprcha

 • Při procesu obnovy buněk, pleť spotřebovává velký výdej energie. Jestliže se pokožce nedostane dostatečné množství potřebného kyslíku, pleť tento proces nezvládá tak jak by měla, což se projevuje unavenou a povadlou pokožkou a rychleji se nám tvoří vrásky. Díky kyslíkové sprše, která do pokožky pod tlakem jemně vstřikuje proud více než 90% koncentrovaného kyslíku spolu s kvalitní micelární vodou, dochází k rychlejší obnově buněk. Video ukázka ▶️

 • Ihned po proceduře pocítíte, že je Vaše pleť výrazně vypjatější, jemnější a viditelně vyhlazená a to i po několik dní po proceduře. Pravidelnější aplikace kyslíkové sprchy Vám zajistí dlouhodobě trvající krásný a sjednocený vzhled pokožky. Tuto proceduru také doporučujeme, trpíte-li akné, povadlou kůží, ekzémy či jiným poškozením pokožky na obličeji.

cena 500 Kč

Co je kyslíková mezoterapie

 • očištění pleti, okysličení pleti kyslíkovou sprchou, nástřik, vpravení účinných látek (kys. hyaluronová, argirelin, vitaminy aj.) do pleti vysokým tlakem kyslíku, aplikace masky, kyslíková masáž, kolagenová maska, závěrečný přípravek Video ukázka ▶️

cena 980 Kč

Než se rozhodnete pro injekční výplně vrásek, vyzkoušejte naše ošetření. Aplikace se neprovádí jehlami, je tedy bezbolestná, neagresivní, ale přitom účinná a jemná. Nemění se mimika ani výraz obličeje. Tato metoda s sebou nenese žádné riziko. Je vhodná pro ženy i muže v každém věku a pro všechny typy pleti, dokonce i pro alergiky. Efekt je výrazný, jasně viditelný a dlouhotrvající. Pro dokonalý a trvalý efekt je zapotřebí kůru zopakovat min. 5 x v 4-7 denních intervalech. Už 10 min kyslíková sprcha rozzáří vaší pleť a vyvolá energetickou reakci. Již po první aplikaci vidíte změny na vaší pleti!

Účinky metody OXYLIFE

 • okysličení pleti

 • výrazná redukce vrásek

 • redukce pigmentací

 • omezení mimických vrásek

 • pročištění pleti s tažení pórů

 • obnovení pružnosti a síly pokožky

 • celkové omlazení pleti – podpora tvorby kolagenu, zlepšení hydratace

 • úprava problematické pleti – akné, podráždění, ekzémy

Kyslíková mezoterapie je prakticky zbavena veškerých nedostatků klasické mezoterapie (vpichování účinných látek do spodních vrstev pleti). Její první a nejdůležitější výhoda – bezbolestnost. Neinvazivní metoda, kdy se tlakovou kyslíkovou pistolí vpravují účinné látky do hlubokých vrstev podkoží proudem 95% medicinálního kyslíku, který díky propustnosti kůže proniká pod pokožku. Bez jehel a bez porušení kůže se vpravují účinné látky do hlubších vrstev pleti. V pokožce tak dochází k reakci - rychlé obnově buněk, současně je pleť nenapodobitelně jemná, vypjatější, jemné vrásky se vyhladí.

Okamžitý efekt rozjasněné pleti

Díky okamžitému výsledku je tato procedura oblíbená především při sezóně plesů, oslav nebo svateb nebo kdykoliv, kdy potřebujete nejen narychlo vypadat čerstvě a svěže. Efekt rozjasněné a ozdravené pleti Vám vydrží ještě minimálně týden až 14 dní.

Ošetření se provádí pomocí přístroje – kyslíkového koncentrátoru a kyslíkové tlakové pistole, jež do Vaší pokožky šetrně a bezbolestně vstřikuje velké množství čistého kyslíku (cca 90 %) se speciálním sérem, obsahujícím kyselinu hyaluronovou, která má intenzivní hydratační účinky, výborně zvlhčuje suchou pokožku a pomáhá v ní udržovat rovnováhu. Tím se do hlubších vrstev pokožky dostane ozdravující koktejl výživných látek, což má za následek urychlení metabolických procesů, detoxikaci a potřebnou hydrataci. Kyselina hyaluronová výrazně ovlivňuje proces vzniku nových vrásek, zlepšuje pružnost a pigmentaci pokožky, aktivně také působí proti účinkům slunečního záření.

Mezoterapie je určená pro všechny typy pokožky, zejména pro suchou, popraskanou, povadlou, pro našedlou pokožku s příznaky únavy a prvními známkami stárnutí. Je velmi účinná také pro okamžitou regeneraci po opalování. Při proceduře si navíc vychutnáte velmi příjemný pocit při vstřikování pulsujícího chladivého vzduchu.

Chystáte se na nějakou společenskou akci nebo chcete vypadat stále svěží a mladě? Neváhejte a vyzkoušejte kyslíkovou mezoterapii, výsledek Vás zaručeně nadchne.