Ultrazvukové liposukce

Co je ultrazvukové liposukce

Ultrazvuková liposukce (kavitace) je bezbolestná a účinná alternativa chirurgické liposukce, bezpečné ošetření vhodné zejména k redukci tukových polštářků. Dokáže Vás zbavit tukových ložisek i celulitidy, výsledky jsou jasně viditelné již po prvním ošetření. Ušetříte tisíce oproti chirurgické operaci.

20 min 500 Kč

Jak bezbolestná liposukce funguje

Principem kavitace je rozbití membrány tukových buněk ultrazvukem. Obsah buněk se uvolní, dostane se do mezibuněčného prostoru a následně je přirozeně odplaven lymfatickými a močovými cestami ven z těla. Neinvazivní liposukce je tedy založena na působení nízkofrekvenčního ultrazvuku. Působením cílených ultrazvukových vln dochází k rozkladu tukové tkáně. Po její eliminaci je tuk ve formě triglyceridu odplaven do intersticiální tekutiny mezi buňkami, kde je enzymaticky metabolizován do glycerolu a volných tukových kyselin. Vodou rozpustný glycerol je použit jako zdroj energie, zatímco nerozpustné volné tukové kyseliny jsou přeneseny do jater, kde jsou zpracovány. Tuk je tedy odváděn ven z těla.

Sorisa Impact – kavitační přístroj poslední generace

Přístroj Impact přináší skutečnou alternativu chirurgické liposukce. Představuje nejúčinnější řešení v praktickém kosmetickém ošetření těla. Impact je určen především k rychlé a účinné redukci objemu lokálně nahromaděného tuku prostřednictvím ultrazvuku, jenž vyvolá v tukové tkáni proces kavitace. Při něm dojde k uvolnění nahromaděného tuku, který je pak odstaněn přirozenou cestou, prostřednictvím lymfatického systému a močových cest. Imapct navíc umožňuje kombinaci kavitace s elektroporací a využitím kosmetických přípravků se zpevňujícím účinkem a účinkem proti celulitidě. Kombinace obou technik jejich efekt ještě znásobí. Díky inteligentním hlavicím je impact nejbezpečnějším, nejúčinnějším a nejpohodlnějším přístrojem na trhu. Impact přináší globální účinek v péči o tělo. Neřeší pouze problematiku lokálně nahromaděného tuku, nýbrž během jednoho ošetření redukuje tukové polštářky, zmírňuje celulitidu, napíná kůži.


Zdraví

Zdravotní aspekty ultrazvukové liposukce jsou ryze příznivé. Vaše tělo se uvolní od přebytečného tuku. Za pomoci doprovodných lymfodrenáží se reaktivuje mízní systém. Zlepší se metabolismus a vaše tělo nastartuje detoxikační cyklus. 

Bezbolestnost

bezbolestná liposukce opravdu nebolí! Nepoškozuje kůži! Po vlastní proceduře odcházíte domů a věnujete se běžným aktivitám. Žádná rekonvalescence, která by vás vytrhla z běžného života.

Časová nenáročnost

maximální doba trvání ošetření je 40 minut (kavitace) + maximálně 30 minut lymfodrenáž po ošetření. Není nutná žádná hospitalizace, ani pooperační rekonvalescence.

Žádný JOJO efekt

uvolněný tuk se vám z těla lymfatickým systémem vyplaví. Je jen a jen na vás, jak s vaším štíhlým tělem naložíte dál. Mějte rádi své tělo!