Zábaly

Zábal detox z mořských řas, proti celulitidě

Mořské řasy jsou zdrojem mnoha mořských ingrediencí, minerálních solí a dalších výživných prvků a vitamínů. Díky svému přirozenému bohatství pomáhají mořské řasy najít rovnováhu organizmu, zlepšit látkovou výměnu, harmonizovat hormonální hladinu, zlepšit krevní oběh, eliminovat toxické látky a stimulovat imunitní systém. Zábal uvolňuje svalové kontrakce, zlepšuje prokrvení kůže a podkoží, podporuje odplavování odpadových látek.

Délka procedury: 50 minut (peeling, zábal, sprcha, odpočinek)

cena 1000 Kč

Ovesný zábal dekoltu a obličeje

Oves obsahuje paletu minerálů, vitamínů a aminokyselin důležitých pro lidský organismus. Pronikají kůží do organismu a významně ovlivňují jeho stav a zároveň podporují i zdraví pokožky. Oves podporuje nárůst tvorby nového kolagenu, který zabraňuje tvorbě vrásek, zklidňuje pokožku, blahodárně působí na ekzémy i ekzém atopický. Aplikuje se na dekolt a obličej. Tato procedura hydratuje a zvyšuje elasticitu pokožky. Příjemně chladí. Tuto masáž nelze provést u mužů s plnovousem.

Délka procedury: 20 minut (nanesení, zábal, setření)

cena 250 Kč


Remineralizační zábal „Vital“

Zpevňující a výživný zábal je vnímán pozitivně díky maximálnímu vyživení a zjemnění pokožky celého těla. Přináší pocit hlubokého odpočinku a regenerace, kůže celého těla je hebká a vláčná.Doporučujeme střídat s detoxikačním zábalem.

Zábaly lze využít i jako podpůrný prostředek při řešení různých kožních problémů (suchost pokožky, atopický ekzém, lupenka apod.), nadváhy a při redukční dietě, celulitidě.

Doba: 50 minut (peeling, zábal, sprcha, odpočinek)

cena 1000 Kč


Zábal přísadový celotělový

Olej zvyšuje obsah ceramidů v pokožce a tím zvyšuje její přirozenou bariérovou funkci, zábal tlumí projevy stárnutí, hydratuje a zvyšuje elasticitu kůže.

Přísady: brusinkový, jalovcový, konopný, levandulový, růžový, vinný, whisky

Doba: 50 minut (peeling, nanesení, zábal, sprcha, odpočinek)

částečný 500 Kč | celkový 1000 Kč

Bahenní zábal z Mrtvého moře

Mrtvé moře je zcela výjimečným a jedinečným zdrojem unikátního přírodního bahna. Bahno podporuje prokrvení, aktivuje látkovou výměnu, zvyšuje mikrocirkulaci v tkáních. Vyživuje, napíná a zjemňuje pokožku.

Délka procedury: 50 minut (peeling, zábal, sprcha, odpočinek),

cena 1000 Kč

Parafínový zábal rukou

Kůže na rukou je nejvíce vystavena vlivům různých škodlivin, a proto je nutné o ně pečovat. Parafínový zábal hydratuje a zvyšuje elasticitu pokožky.

Po ošetření je kůže vláčná. Zábal je zejména vhodný na suchou pokožku.

Délka procedury: 15 minut

cena 200 Kč

Luxusní zábal na ruce

Luxusní krémový zábal je plný vitamínů a minerálů, bohatě hydratuje pokožku, zanechává ji viditelně vláčnější a pružnější.

Délka procedury: 30 min.

cena 150 Kč


Zábal přísadový částečný

Přísady: brusinkový, jalovcový, konoplný, levandulový, růžový, vinný, whisky

Doba: 20 minut (peeling, nanesení, zábal, sprcha, odpočinek)

cena 500 Kč